Чи стане Україна членом ЄС і що це дасть?

Чи стане Україна членом ЄС і що це дасть?

Днями президент України заявив про настання вирішального моменту, щоб стати членом Європейського Союзу. Він звернувся до ЄС з проханням розпочати приєднання України до ЄС за спрощеною процедурою. Це рішення підтримала  голова Європейського Союзу  Урсула фон дер Ляєн. За її словами, Україна має на це повне право, адже вона уже не перший рік співпрацює з європейськими країнами в сфері енергетики, інтеграції українського ринку та в інших сферах. Також Урсула заявила, що вся Європа солідарна з Україною та жорстко засуджує дії президента Росії Володимири Путіна.

Це рішення також підтримав лідер Польщі Анджей Дуда. За його словами, Україні вже зараз можна надати статус кандидата в члени ЄС, а переговори відносно самого вступу варто розпочати в найближчий час.

28 лютого Володимир Зеленський разом із головою Верховної Ради та Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем підписав заявку до вступу в Європейський Союз. Тепер залишається чекати результату розгляду цієї заявки та початку переговорів.

Що членство в ЄС дасть Україні

За словами політолога Петра Олещука, що приєднання України до ЄС – це не лише підтримка з боку європейських країн, але й шанс отримати матеріальну допомогу в відбудові українських міст після завершення війни. Уже зараз відомо, що втрати колосальні, більшість міст частково або ж повністю зруйновано, а на х відбудову потрібні великі кошти. Коли Україна стане членом Європейського Союзу, її проблеми стануть проблемами інших країн, які, стовідсотково, будуть виділяти немало коштів на відбудову.

Як повідомляє експерт, зараз, в умовах воєнного часу, Україна має усі шанси стати членом ЄС. В цьому країну підтримують лідери країн. Політолог Микола Давидюк вважає, що краще відбудувати країну за гроші, які Путін вивіз з Росії та поклав в європейських банках (зараз ці активи заморожені через санкції).

Чи порушить плани Росії членство України в ЄС?

Як відомо, Путін хоче відродити Радянський Союз. Саме таку ціль переслідував президент Росії, напавши на Україну. І саме з цієї причини Росія порушувала усі плани української влади що вступу в ЄС. Якщо це все таки відбудеться, Європа прийме Україну, проект Путіна під назвою «СРСР-2», зазнає краху.

Хоча зараз, коли українська армія героїчно боронить кордони, порушує усі плани РФ по захопленню території, цей проект Кремля уже зазнав невдачі. Адже за сім днів війни жоден обласний центр, а тим паче Київ, окупантам взяти під свій контроль не вдалося.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register