Україна демонструє безпрецедентну стійкість

Колись побажання «мирного неба над головою» здавалося нам просто словами. Але зараз – це побажання жити, бо небо над Україною раптом перестало бути мирним. Його спаплюжили ворожі літаки, гвинтокрили, ракети та дрони. Не чутно більше дитячих голосів на вулиці, натомість лунають вибухи та постріли. Мало не щогодини – реве сирена, що закликає вільних мешканців нашої рідної країни ховатися, щоб вижити.

Україна охоплена полум’ям війни. Але вона не гине, а перероджується, немов казковий птах Фенікс. Ми стаємо тільки міцніші – як загартовується у полум’ї сталь для зброї. Україна розправляє крила – всупереч тим, хто намагається поставити її на коліна. Кожен українець долучається до боротьби з ворогом, робить все, що може. Бо народжений літати ніколи не погодиться повзати.

Україна демонструє безпрецедентну стійкість, викликаючи захоплення всього світу. Все більше й більше держав об’єднується, щоб допомогти маленькій, але такій мужній країні. Світ забарвлений у жовто-синє, і звідусіль лунає «Ми з Україною!».

Ми не плачемо – ми сміємося. А народ, який сміється в лиху годину – здолати неможливо. Неможливо звільнити того, хто вільний від народження. Ми – разом! Все буде Україна!

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register