Україна переможе!

Дорогі наші захисники! Сини та доньки нашої славетної України! Доземний уклін вам за мужність і волю, за рішучість і єднання у час, коли лише це може зберегти наші життя! Ви під прицілом у ворога, ризикуючи собою, нищите кремлівського окупанта, який нахабно вдерся на нашу рідну Землю. Пам’ятайте, що у цій боротьбі народ України стоїть пліч-о-пліч з вами!

Нехай вас не покидає бойовий дух і вірність Україні! Ви відстоюєте честь нашої держави, що бачить, і чим захоплюється увесь світ! У ці криваві дні українці демонструють як бореться за свободу вільний і незалежний народ, який ніколи не поступиться окупанту! Наша відважна боротьба – це яскравий приклад того, чим вільні люди відрізняються від рабів, чим свобода слова відрізняється від маргінального існування і чим сміливість та відвага відрізняється від боягузства! Адже ми боремося не лише за нашу свободу сьогодні, але і за світле, мирне і вільне завтра, за майбутнє наших ще ненароджених дітей, за сильну і незалежну Україну!

І хай там хто не говорить, що українці і росіяни «братські» народи. Це неправда, це брехня! Бо ми зовсім різні і ментально, і інтелектуально! Росіяни страшаться вийти на мільйонні протести, бояться автопарків і кийків, а наші Герої, знаючи, що будуть вбиті за хвилину, під прицілом окупанта посилають його на хуй!

Україна переможе!

Наша воля, незалежність і свобода будуть відвойовані і подаровані нашим дітям, які будуть передавати цей дар наступним поколінням!

Слава Україні! Слава Нації! Смерть москалям!

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register