Ми – українці, і ми – непереможні

Народитися або жити в Україні, бути українцем – це справді привід для гордощів. Бо це, хоч і невелика, але напрочуд сильна та горда країна. Ми пишаємось своєю історією, своєю солов`їною мовою, красою наших жінок і мужністю наших чоловіків. Зараз для України настали тяжкі часи – нас намагаються підкорити всупереч нашому бажанню бути й надалі вільними. Ми маємо вистояти, бо за нами – наші родини, наша земля. Народжений бути незалежним ніколи не встане навколішки.

Щоб бути українцем, необов`язково народитися в Україні. Українець – це стан душі, любов до своєї країни й свободи, це незламна воля й жага до життя. Ми всі – єдина родина, що день за днем дає відсіч тим, хто зазіхнув на нашу рідну домівку. Кожен з нас сьогодні – воїн, незалежно від статі й віку. Хтось стоїть на передовій зі зброєю в руках, щоб ті, хто за спиною, мали змогу спокійно спати. Хтось – веде «тиху» інформаційну та кібернетичну війну. Волонтери з усіх міст та районів допомагають всім, хто цього потребує – бійцям територіальної оборони, біженцям, лікарням, тим, хто лишився сам на сам із бідою. Ми робимо все, що можемо, і навіть більше.

День у день українці мужньо й самовіддано захищають свою Батьківщину. В наших душах немає місця страху, ми готові боротися за кожен сантиметр рідної землі. І ми не просто обороняємось – ми сміємося, дивлячись у вічі ворогу! Світ у захопленні від нашої стійкості й мужності. Кожного дня на бік Українців стає більше й більше людей з різних країн. Дружні держави стають пліч о пліч із нездоланною Україною, простягаючи руку допомоги, бо весь світ зрозумів – ми не бажали війни, але готові битися до перемоги.

Ми – українці, і ми – непереможні. Слава Україні! Героям – слава!

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register