Українцям!

Яке це щастя бути українцем, жити в країні вільній, незалежній, унікальній і самобутній, говорити мовою своїх пращурів, які своєю силою і міццю боролися за свободу своїх нащадків. Наш обов’язок сьогодні вистояти, зберегти все те безцінне, що отримали від дідів та прадідів: волю, мир та незалежність! Українці – це родина, яка згуртувалася сьогодні проти зла під назвою війна. Коли ворог переступає поріг нашого дому, зі зброєю в руках погрожує нашим рідним, посягає на нашу незалежність і право вибору, не в стилі українців мовчати і приймати насильство як належне. Ми діємо рішуче, тактично та впевнено у боротьбі з окупантом, який вирішив забрати нашу свободу.

Сьогодні кожен – це герой! Путін оголосили війну, в якій кожен громадянин боронить нашу землю від нацизму 21-го століття. У кожного з нас свій фронт: військові – в бою проти окупанта, медики – в лікарнях, рятувальники боряться з пожежами і вибухами, а мирні громадяни зустрічають ворога з особливими коктейлями по-українські, спеціальним паливом для техніки окупанта, після якої ворожі танки тільки те і зможуть, що вийти із ладу. Разом ми сила, разом ми переможемо кремлівську чуму, яка отруює життя України, руйнує наші домівки забирає калічить і забирає життя.

І нехай говорять, що українці виїжджають за кордон, чи ніби не хочуть жити в країні, де народилися, чи не люблять її. То все брехня і наклеп! Бо, саме сьогодні, у дні запеклих боїв, ми усьому світові показуємо і доводимо наскільки українці нація відданих громадян, які безмежно кохають рідну Україну.

Слава нашим Героям! Слава українській нації!

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register