У Заліщиках споживачі платитимуть більше за воду і тепло


Чергове нововведення запроваджує комунальне підприємство «Заліщицький Водоканал». Там повідомляють про зміну тарифу на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Як пояснюють у Заліщицькій міській раді, основною причиною перегляду тарифу є збільшення витрат на виробничі потреби.

«Попередні тарифи були затверджені 03.06.2021р. рішенням міської ради №141 За даний період збільшилися витрати: збільшилась електрична енергія на 53%, паливо-мастильні матеріали- 30,80%, будівельні матеріали -9,8%,мінімальна заробітна плата працівників- 8% та додався податок за користування надрами», — інформують в КП «Заліщицький Водоканал».

Відтак, додають фахівці, перегляд тарифів є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, та забезпечення споживачів якісними послугами.

Так, згідно оприлюднених розрахунків, населення, бюджетні установи та інші споживачі, у 2021-му році платили за водопостачання за тарифом 28,32 грн/м.куб. У цьому ж році ціна збільшується до 38,16 грн/м.куб. Щодо ціни на водовідведення, то у тарифі 2021-го року вона була закладена на рівні 10,62грн/м.куб. У проекті на 2022-ий рік тариф складає 10,80 грн/м.куб.

Разом з тим, мешканців міста просять звертатися із зауваженнями і пропозиціями від споживачів до 17 лютого включно за адресою:48601, м.Заліщики, вул. Шкільна,1, тел.2-11-43.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register