На Кременеччині латають ями на дорозі (фото)


На трасі Н-02, яка проходить через Кременецький район, почали роботи з ліквідації аварійної ямковості.

На асфальті утворилися пошкодження через перепади температури. Ремонтники використовують холодні асфальтобетонні суміші з додаванням спеціальних добавок, які дозволяють працювати за низьких температур. Підрядні організації виконують роботи в межах експлуатаційного утримання, повідомляють в Службі автодоріг.

«Так, на дорозі Н-02 /М-06/– Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка працюємо поблизу с. Плоске. 9 лютого підрядна організація влаштувала на цій ділянці 2 т холодного асфальтобетону у найбільші вибоїни. Ліквідація ямковості на дорозі Н-02 продовжується», – інформують в САД.

Цей захід є тимчасовим. При настанні сприятливих погодних умов проводитиметься ліквідація ямковості гарячим асфальтобетоном.

Ліквідація аварійної ямковості дозволяє запобігати утворенню небезпечних вибоїн та подальше руйнування дорожнього покриття.

Зазначимо, що з початком ремонтно-будівельного сезону на Тернопільщині буде відновлено поточний середній та капітальний ремонт перехідних об’єктів. Також буде розпочато повноцінний ремонт нових об’єктів, на котрі виділить кошти Уряд.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register