На Тернопільщині судитимуть терориста “ЛНР”

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно співробітника так званого оперативного підрозділу «УБЕОЗ» силового блоку «ЛНР».

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Луганщини за фактом участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Слідством встановлено, що на початку 2019 року громадянин України, колишній співробітник Управління МВС України в Луганській області, добровільно вступив до складу терористичної організації «ЛНР» як працівник так званого оперативного підрозділу «Управління по боротьбі з екстремізмом та організованою злочинністю» терористичної групи «МВС».

Впродовж 2019-2020 років він незаконно переслідував фізичних та юридичних осіб за невиконання ними вимог учасників терористичної організації, здійснював вилучення майна, виклики та затримання громадян, їх доставку, отримував пояснення, проводив розшукові заходи та інструктаж невстановлених співробітників так званого «УБЕОЗ», з метою протидії правоохоронним органам і Збройним Силам України. Під час «служби» чоловік був забезпечений форменим одягом з відповідними знаками розрізнення та символікою, вогнепальною зброєю, боєприпасами й щомісячною грошовою винагородою у російських рублях.

Таким чином, своїми діями він забезпечував функціонування терористичної організації «ЛНР», як псевдодержавної структури.

Оскільки обвинувачений переховується від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території Луганської області, його оголошено у розшук та, на підставі ухвали слідчого судді, здійснено спеціальне досудове розслідування.

Довідково: за інкриміновані злочини  КК України передбачено позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register