Через харківську трагедію в Україні оголосили державний траур

Після пожежі в Харкові, в результаті якої загинули 15 осіб, в Україні буде оголошено траур на державному рівні. Траурним днем оголошено 23 січня.

Президент Володимир Зеленський на брифінгу в Харкові зазначив, що поліція і Державна служба з надзвичайних ситуацій доповіли про поточну ситуацію.

«Висновки треба робити після отримання всіх деталей … Ще раз співчуття всім рідним і близьким … На жаль, причини приїзду до Харкова в останній рік не дуже добрі. Але ми з’ясуємо всю ситуацію, розуміємо, що дуже серйозні виклики будуть. Я підпишу указ, завтра буде день трауру на державному рівні», – заявив Зеленський.

Нагадаємо, раніше було названо три основні версії пожежі. Зокрема, розглядається можливість підпалу, необережне поводження з вогнем та електрообігрівачами, а також коротке замикання.

Нагадаємо, пожежа сталася 21 січня у приватному пансіонаті для літніх людей «Золотий час». За останніми даними, 15 людей загинули, ще 11 постраждали.

Володимир Зеленський вже відреагував на інцидент. Він доручив уряду зібрати держкомісію для з’ясування всіх обставин трагедії, а також «напрацювання механізмів запобігання подібних надзвичайних ситуацій».

У нацполіцію вже привезли на допит власницю будинку престарілих і його керівника. Їм загрожує до 8 років в’язниці.

Раніше Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова назвала іншу попередню причину пожежі в будинку для літніх людей в Харкові. До займання могло призвести необережне поводження з електричними приладами.

Джерело: ua.news

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register