Вода для тернополян знову подорожчає. Тепер на 10%

Вода для тернополян знову подорожчає. Як кажуть у “Тернопільводоканалі”, вартість послуг з водопостачання та водовідведення зросте орієнтовно на 10%.

Відкрите обговорення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік відбулося 5 січня в актовій залі КП “Тернопільводоканал”.
Коли постанова НКРЕКП набере чинності, вартість послуг з водопостачання та водовідведення, які надає “Тернопільводоканал”, зросте, але не так відчутно, як у деяких містах України — орієнтовно на 10 відсотків.

Серед основних чинників впливу на розмір тарифів — збільшення витрат на оплату електричної енергії (на 21,03 % з централізованого водопостачання й на 18,86 % з централізованого водовідведення) у зв’язку зі зростанням її вартості (на 24,7 % з централізованого водопостачання та на 28,1 % з централізованого водовідведення).

За словами директора підприємства Володимира Кузьми, своєчасне встановлення рентабельних тарифів допоможе “Тернопільводоканалу” фінансово забезпечити виконання всіх своїх зобов’язань перед споживачами, не переглядаючи їх упродовж року. Власне, так було в 2020-му, коли нові тарифи почали діяти на початку лютого.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський вважає своєчасний перегляд і встановлення економічно-обґрунтованих тарифів необхідною передумовою для того, аби “Тернопільводоканал” працював якісно та беззбитково, однак наголосив, що Тернопільська міська рада має застереження щодо ухвалення окремого тарифу для гуртових споживачів, оскільки встановлення пільгового тарифу відбувається за рахунок здорожчання послуг для інших споживачів. Йдеться насамперед про тарифи для Великої Березовиці та інших населених пунктів, що не входять до Тернопільської ОТГ.

У “Тернопільводоканалі” просять завчасно подавати показники лічильників та розрахуватись за надані послуги.

Джерело: topnews.in.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register