З вівторка майбутні випускники можуть реєструватися на пробне ЗНО

Зареєструватися на тестування можна з 5 до 19 січня включно на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Через пандемію коронавірусу кожен учасник може обрати лише один предмет для проходження пробного незалежного оцінювання: це може бути українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька або французька мови.

Тестування пройде протягом одного дня – 10 квітня 2021 року. А всі інші предмети можна буде завантажити онлайн і пройти вдома.

Як повідомив директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко, після того, як всі учасники отримають результат, буде відбуватись аналіз виконання завдань і учасники отримають коментарі чому та чи інша відповідь була правильною.

Ця частина дуже важлива. Бо це робота над помилками і вона дуже є важливою в плані підготовки до ЗНО, – каже Геннадій Кузьменко

Крім того, у 2021-му зросте вартість пробного ЗНО. Його ціна залежатиме від регіону та коливатиметься у межах від 195 до 255 гривень. Експерти пояснюють: через складну ситуацію з поширенням Сovid-19, кількість тестувань значно зменшиться. Відтак, одиниця послуги стане суттєво дорожчою.

Нагадаємо, участь в пробному ЗНО для вінничан коштуватиме 240 грн

Джерело: vitatv.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register