Нафтогаз підвищив ціну на газ для населення на 14%

«Нафтогаз України» підняв ціну на газ для населення.

Про це повідомляє офіційний сайт компанії “Нафтогаз України”. Газопоставляюча компанія «Нафтогаз України» встановила ціну на природний газ для клієнтів у січні 2021 р. На рівні 7,22 грн / куб. м з НДС і без участі в оплаті розподілу (доставки). Це на 14% вище за порівняння з груднем 2020 року.

Зараз вартість газу за куб. м складає 6,33 грн.

Ранніше «Нафтогаз» різко підвищив ціни на газ для своїх клієнтів у серпні-вересні. Зокрема, ГК «Нафтогаз України» підняла ціну в серпні на 9% до 3,24 грн / куб. м. У вересні ціна газу виросла ще на 45% до 4,70 грн / куб. м.

Крім того, «Нафтогаз» підвищив годову ціну на газ для населення з 4,73 грн / куб. м до 5,24 грн / куб. м. У листопаді «Нафтогаз» підвищив ціну на газ для своїх клієнтів на 35% до 6,33 грн / куб. м.

Крім того, тариф «річний» з листопада підвищений на 23,1% – з 5,24 грн / куб. м до 6,45 грн / куб. м. У грудні ціна газу не змінилася. При цьому в прес-службі «Нафтогазу» відзначається, що за новим правилом роботи ринку природного газу (бітові споживачі) може купувати газ під напругою в ГК «Нафтогаз України» або у будь-якого іншого постачальника.

Доля компанії в поставках газу населенню складала 2,5%.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register