Більше 2,5 млн доларів США жителі Тернопільщини витратили на покупку нових автомобілів

Toyota стала найпопулярнішою маркою у регіоні. Минулого місяця на Тернопільщині придбали 19 таких автомобілів. Також був попит на Renault та Skoda. Частка цих трьох брендів склала 56% від загальної кількості продажів у регіоні, йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

листопадСеред моделей лідерство за кількістю продажів отримав кросовер Toyota RAV4. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Kia Sportage і Skoda Octavia.

У листопаді на Тернопільщині зареєстрували 62 кросоверів, що складає 77% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними моторами склала 40%.

Автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів, без урахування вартості додаткового обладнання, склали 28% від усіх зареєстрованих машин.

Загалом в Україні впродовж листопада зареєстрували 7,1 тисяча нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн. доларів.

Найдорожчими авто, які купували українці у листопаді стали: 1 Rolls-Royce Cullinan (475 тис. доларів), 1 Rolls-Royce Wraith (450 тис. доларів), 2 Aston Martin DBX (кожен вартістю від 250 тис. доларів) і 2 Bentley Continental GT (по 300 тис. доларів за авто).

У жовтні в Тернополі та області зареєстрували 95 нових автомобілів. Тоді сума витрат на покупку нових авто становила 3,3 млн доларів.

Джерело: ternopillive.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register