Міністром у справах ветеранів стала генерал-майор СБУ Юлія Лапутіна

Верховна Рада України затвердила кандидатуру контррозвідниці, генерал-майора СБУ Юлії Лапутіної на посаду міністра у справах ветеранів України. У вересні-грудні 2014 року вона була командиром оперативної групи Служби безпеки України під час АТО і виконувала завдання по затриманню бойовиків.

Про це повідомлялося під час трансляції засідання Верховної Ради.

За призначення Юлії Лапутіної проголосували 248 народних депутатів. Після голосування вона склала присягу міністра.

У 2014 році Юлія Лапутіна зайняла посаду заступниці начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, на якій знаходилася до останнього часу.

У березні цього року отримала звання генерал-майора від президента Володимира Зеленського. В історії незалежної України вона стала третьою жінкою-генералом. Профільний парламентський комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пропонував на пост міністра ветеранів свого кандидата – Олександра Порхуна.

Екс-міністра Сергія Бесараба Верховна Рада звільнила 16 грудня. У профільному комітеті відзначили, що однією з причин його відставки стала хвороба.

Вчора Верховна Рада України затвердила кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. До цього він виконував обов’язки глави Міносвіти, а кандидатуру екс-глави «Нафтогазу» Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики не затвердили. За його призначення проголосували лише 186 нардепів.

Верховна Рада України також призначила нового міністра аграрної політики. Після голосування пост зайняв екс-глава Госгеокадастра Роман Лещенко.

Джерело: ua.news

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register