Стало відомо, коли ухвалять Держбюджет-2021

Верховна Рада сьогодні до 18:00 підтримає проект закону про Державний бюджет на 2021 рік. Про це заявив перший заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк в ефірі «Україна 24».

«Не буде бюджетної ночі. Я був на всіх нарадах, пов’язаних з бюджетом. Бюджетний кодекс, документ, яким говориться, як розподіляються гроші. І там були проголосовані конституційною більшістю дуже важливі правки. Перша правка – щоб залишити акциз у громад, щоб у місцевих органів влади було на 7,5 млрд більше грошей, якими вони будуть далі будувати дороги, лікарні, дитсадки», – сказав Железняк.

З його слів, друга важлива правка – про те, що гроші, які повинні були піти на закупівлю ліків і не були використані, будуть використані у наступному році.

«Саме це стало тою проблемою, що бюджет називається розбалансований – тобто треба зробити певні коригування. І зараз, до 16:00 буде тривати підготовка документів, і я думаю десь до 18:00 буде ухвалений бюджет», – заявив нардеп.

Також, з його слів, фракція «Голос» цей проєкт бюджету 2021 року підтримувати не буде».

Джерело: sud.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register