Із першого січня 2021 року в школах Тернопільщини впроваджуватимуть нове меню

Із першого січня 2021 року в школах Тернопільщини впроваджуватимуть нове меню. Про це повідомила начальниця обласного управління освіти Ольга Хома.

За її словами, і постачальники продуктів, і працівники їдалень всіх шкіл будуть зобов’язані працювати відповідно до рекомендацій Міністерств освіти та охорони здоров’я.

“У великій кількості закладів освіти були буфети, в яких продавалися не тільки булочки, але і різні продукти харчування, які шкодять здоров’ю дітей. Так, вони люблять сухарики, вони люблять чіпси, але з першого січня дані продукти будуть заборонені в закладах освіти. Також хочу зазначити, що у їдальнях буде заборонено використовувати напівфабрикати і також м’ясні вироби. Це стосується ковбас, сардельок, вареної ковбаси”, – каже Хома.

Меню для дітей ще розробляють. Якість продуктів в школах області перевірятиме Держпродспоживслужба. Меню також підбиратимуть учням відповідно до їхнього стану здоров’я.

“Якщо батьки принесуть довідку про те, що дитина потребує харчування відповідно до тих діагнозів, які в дитини є, то навчальний заклад зобов’язаний надати дитині те меню, яке необхідне саме до того діагнозу дитини, який вона має” – розповіла Хома.

За словами Хоми, в харчоблоки в їдальнях будуть оновлювати і надалі з нового року. Зазначу, цьогоріч закупили обладнання для 50-ти шкіл. А загалом в області є 698 шкіл, каже Ольга Хома.

Джерело: suspilne.media

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register