На Тернопіллі йдуть активні роботи з будівництва музейного комплексу «Лемківське село»

В урочищі Бичова, що в Монастириському районі на Тернопільщині, триває будівництво музею лемківської культури «Лемківське село» в рамках проєкту «Lemko S.V.I.T.». Попри те, що за вікном — пізня осінь, — робота «кипить» і багато вже зроблено.

Тут сподіваються, що нове приміщення музею під відкритим небом, де в будинках буде представлена стилізована експозиція культури лемків, вже наступного року прийматиме гостей та туристів з різних куточків України та з-закордону. Перший камінь під будівництво урочисто заклали 9 березня 2019 року. Та з тих пір змінилося багато і проєкт почали втілювати в життя.

«Витаме, дороги нашы! Ми ґу Вас з ладними знимками будови нашого музею! Одновилося, Богу дякувати і добрим людям!!!Юж сут каналізация,веце як пів вікон, шытко приріхтуване до накрытя бляхом.Презерайме  і тішме ся руху на будові! Тримайме ся купы!!», — йдеться в новому дописі на сторінці музею в мережі «Фейсбук»

Як вже раніше повідомляв сайт «Тернополяни», держава виділила 17 га землі на будівництво музею скансену у «Лемківському селі» та ще 6 га – на облаштування стоянки для транспортних засобів під час фестивалю «Дзвони Лемківщини», який отримав статус міжнародного. Загалом, для реалізації проєкту буде використано 13 млн грн з державного та місцевого бюджетів.

Джерело: ternopillive.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register