Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою

Київський апеляційний суд 7 грудня розглянув апеляцію щодо тримання під вартою підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка. Йому знову відмовили у зміні запобіжного заходу і залишили за ґратами.

Апеляційний суд розглядав скаргу захисту Антоненка на продовження йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на два місяці до 19 грудня. Про це інформує 24 канал.

В результаті суд залишив без задоволення скаргу захисту та залишив Антоненка під вартою.

Тим часом під будівлею суду триває акція протесту на підтримку Андрія Антоненка. Будівля суду і зал засідань упродовж усього дня взяті під посилену охорону правоохоронців.

Антоненко – поет, музикант і ветеран війни на Донбасі, він заперечує свою причетність до цього злочину. Те ж саме заявляють волонтерка і лікар Юлія Кузьменко, а також бойовий медик Яна Дугарь. Їх захист і вони самі спростовують звинувачення слідства у справі, називають це політичними переслідуваннями та наполягають на власній невинуватості.

Справа про вбивство Шеремета викликала неабиякий резонанс. Велика кількість українців не вірять, що злочин могли вчинити Антоненко, Кузьменко і Дугарь.

Під час розгляду справи або ж апеляцій захисту під будівлею суду зазвичай чатують небайдужі, які очікують звільнення Антоненка з-під варти. Вже кілька разів вони протестували проти рішень суду залишити Антоненка за ґратами та навіть пікетували держдачу президента Зеленського.  Після рішення по Антоненку активісти пікетували під держдачою Зеленського: фото й відео

Джерело: news.24tv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register