Закриття “Укроборонпрому” вже наступного року?

За словами очільника, якого лише сьогодні, 3 грудня, призначив Володимир Зеленський, “Укроборонпром” вже наступного року буде трансформовано у кілька холдингових компаній.

Про це Юрій Гусєв сказав на першій пресконференції у ролі голови держконцерну.

“У наступному році Укроборонпром припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які будуть працювати за принципом корпоративного управління”, — підкреслив він.

За словами нового керівника державного концерну, вже найближчим часом буде заплановано засідання Верховної Ради з цього питання. Реформування та трансформація “Укроборнпрому” запланована на 2021 рік. Також Гусєв наголосив, що питання реформи у концерні активно обговорювалося з президентом України, а трохи пізніше до процесу під’єднаються РНБО, профільний комітет ВРУ, Міністерство стратегічних галузей промисловості, СБУ та інші відомства.

Станом на зараз йдеться про створення окремих холдингів. Зокрема, буде створено холдинг “Оборонні системи України”, аерокосмічний холдинг тощо. Із існуючих 137 підприємств, які входять до держконцерну сьогодні, залишать лише 65.

Джерело: objectiv.tv

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register