Кабмін скасував карантин вихідного дня і озвучив новий план

Карантин вихідного дня дав певний результат, але продовжувати його не будуть: у країні діятимуть обмеження щодо помаранчевої зони.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 2 грудня, – пише Українська правда. 

“І на вихідні і в будні будуть діяти карантинні обмеження щодо помаранчевої зони на території цілої країни”, – зазначив він.

Шмигаль нагадав, що з середини листопада була запроваджена альтернативна модель локдауну – карантин вихідного дня. Прем’єр подякував усім, хто дотримувався рекомендацій уряду. Стосовно його позитивних наслідків Шмигаль сказав, що на кінець листопада за попередній тиждень було на 6 тисяч випадків захворювання менше прогнозованого.

Посилені заходи, мовляв, дещо стабілізували і ситуацію в лікарнях: спостерігається вирівнювання відсотку зайнятості ліжок.

Зі слів Шмигаля, Кабінет Міністрів наразі напрацьовує найбільш збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Уряд повідомить про рішення за 7 днів до їх запровадження.

Прем’єр повідомив, що влада провела опитування щодо оптимальних карантинних заходів серед міських голів та очільників обласних державних адміністрацій.

Зі слів Шмигаля, майже 90 % опитаних міських голів підтримали повну заборону щодо проведення концертів.

Встановлення міської новорічної ялинки з низкою обмежень для відвідування підтримують майже 60 % представників органів місцевого самоврядування.

Джерело: konkurent.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register