За тиждень МОЗ нарахувало збільшення госпіталізацій

Міністерство охорони здоров’я за тиждень нарахувало 11 606 госпіталізацій, що на 1000 більше, ніж було тиждень тому (10 597). Водночас, за даними відомства, у середньому по Україні заповненість ліжок для пацієнтів із COVID-19 сягає 48,9%.

Про це на брифінгу 30 листопада розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, а також свідчать дані МОЗ станом на 30 листопада.

За словами Степанова, ситуація з коронавірусом напружена. Зокрема збільшується кількість виявлених випадків інфікування — за тиждень їх нарахували 96 936 (майже на 7 тисяч більше, ніж тиждень тому), а це призводить до зростання госпіталізацій.

Загалом в Україні виділили 56 527 ліжок для пацієнтів із COVID-19. Найбільш завантажені лікарні у Полтавській (67,2%), Кіровоградській (63,5%), Миколаївській (62,8%) та Запорізькій (62,5%) областях.

У Києві завантажені 55,8% ліжок для хворих на коронавірусну хворобу. Найменш заповнені лікарні у Херсонській (18,9%) та Луганській (24,6%) областях.

Ситуація з коронавірусом

Останніми тижнями у нас щодоби фіксують від 9-10 до 16 тисяч інфікованих. На вихідних традиційно менша кількість виявлених випадків, адже й тоді менша кількість тестувань.

У МОЗ розробили алгоритм дій у разі погіршення ситуації згідно з чотирма рівнями небезпеки. Наразі Україна перейшла на другий рівень, який, зокрема, передбачає скасування планових операцій. Детальніше про чотири рівні тут.

Крім того, три тижні поспіль в Україні діяв «карантин вихідного дня», за допомогою якого уряд хотів врятувати медичну систему від колапсу. В Офісі президента та МОЗ очікують, що результати «карантину вихідного дня» будуть помітні на початку грудня і тоді, у залежності від його ефективності, можна говорити про доцільність введення локдауну.

Джерело: hromadske.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register