На Тернопільщині закінчили осінній призов до армії

На Тернопільщині повністю завершили призов на строкову службу до ЗСУ, зібравши понад 400 призовників. Серед них були ті, хто буквально рвався на службу ще до 18 років.

Повідомляється, що в Тернопільській області вже повністю виконали план на осінній призов на строкову службу в ЗСУ. Більше того, вдалося набрати призовників до Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Микола Бойко розповів про складнощі призову цього року:

“заклик не простий, оскільки відбувається в умовах пандемії COVID-19. Однак всі поставлені завдання виконують вчасно. Всього на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України з Тернопільщини восени вже відправлено понад 400 призовників”.

На обласному збірному пункті відрізняється один молодий чоловік спортивної зовнішності Роман Шевчук-хлопцеві тільки виповнилося 18 років, як він відправився на службу. Він хотів піти в армію ще в 17 років, проте законодавство України не дозволило йому цього зробити. Приймальна комісія веліла чекати йому повноліття.

“оскільки закон не дозволяє відправляти на строкову службу 17-річних юнаків, ми чекали, коли Роману виповниться 18 років. Я знаю сім’ю Шевчуків, які виховують дітей у патріотичному дусі”, – розповідає підполковник Олександр Кравець.

Ще один призовник-26-річний Ярослав Дрозд із села чергова Чортківського району, нещодавно завершив навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті. Він теж йде добровільно на військову службу.

“все йде до того, що щоб зайняти будь-яку керівну посаду в цивільному житті, необхідно буде військова служба і військовий квиток. Служба в армії повинна допомогти в реалізації майбутніх моїх планів”, – говорить Ярослав Дрозд.

Джерело: ternopol.znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register