Місцеві вибори: поліція відкрила 11 кримінальних проваджень

Впродовж минулої доби, 22 листопада, до поліції надійшло 407 повідомлень про порушення виборчого процесу. За 11 з них правоохоронці відкрили кримінальні провадження.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Зазначається, що в день виборів повідомлення про порушення виборчого законодавства надходили до органів Нацполіції у Дніпропетровській (206), Львівській (46), Полтавській(41), Рівненській(34), Миколаївській (26), Донецькій(15), Запорізькій (14), Закарпатській(12), Черкаській (11) та Кіровоградській(2) областях.

Ці повідомлення стосувалися фотографування виборчого бюлетеня або виборчої документації (177), незаконної агітації (36), підкупу виборців (20), конфлікту (13), знищення або псування бюлетеня або іншої виборчої документації (12), фальсифікації виборчих документів (8), незаконного опитування (4), конфліктів між членами ТВК (3) та спроби винесення виборчого бюлетеня (3).

Упродовж доби до ЄРДР унесено відомості щодо 11 кримінальних проваджень, з них 5 – щодо фальсифікації, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, 2 – щодо підкупу виборців і по одному щодо порушення таємниці голосування, хуліганства та підроблення документів, штампів і бланків.

Джерело: slovoidilo.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register