18-річний композитор з Тернополя видав дебютний альбом у Відні

У 18 видав свій перший музичний альбом. Знайомтеся – це Дмитро Кирилів. Він студент Віденської музичної консерваторії, а окрім того хлопець видав свій перший музичний альбом, який написав на карантині, пише Доба.

“Почалася пандемія коронавірусу і карантин, всі сиділи вдома. Мені не було чим зайнятися, тому я вирішив пописати трохи більше музики. Я почав писати сюїту для соло кларнета. Назвав «Еволюція мого карантинного божевілля». Вона складається з 4 частин: «Скажений час проходить», «Медитація», «Фолькове божевілля» і «Хепі-енд”, – каже Дмитро.

В музиці поєднував джазові мотиви з українським колоритом. А на обкладинку дебютного альбому обрав світлину із зображенням рідного міста. Дмитро каже, саме через музику хоче презентувати нашу країну за кордоном.

“Європейцям подобається українська музика. Я їм багато включав української музики, і їм дуже подобаються наші ритми. Це щось цікаве і нове, таке, що ми ще не чули”, – зазначає композитор.

Саме тому Дмитро пише і популяризує рідне – українське. Альбом «Божевілля» – вдалий старт і початок для нових звершень. Дмитро каже, наполегливо працює щодня для того, аби розвиватися, створювати нову музику і в інших країнах мовою нот розповідати про нашу українську культуру.

Джерело: ternopillive.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register