Україна хоче повернути 11 людей з окупованого Донбасу до кінця року й вже передала список для обміну — Кравчук

країна передала список із 11 людьми, яких ми хочемо повернути з окупованого Донбасу до кінця року. Тепер список мають передати з непідконтрольних територій.

Про це нам в інтерв’ю розповів голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

«Ми чекаємо відповідних подань з боку ОРДЛО. Тому що цей обмін — це не просто одностороння дія. Поки що таких зустрічних кроків з боку ОРДЛО ми не бачимо», — сказав Кравчук.

Він додав, що українська делегація не знає, «скільки людей на тих територіях страждають у різних формах тиску, але знає, що такі люди є». Тому спершу хочуть здійснити обмін тих людей, списки яких підготовлені, а далі діяти за принципом «всіх на всіх» і добиватися, щоб це сталося найближчим часом.

Раніше радник з інформаційної політики ТКГ Олексій Арестович заявляв, що Україна хоче провести обмін полонених до 24 грудня.

«Зеленський не переходить жодних “червоних ліній” у питаннях Донбасу» — інтерв’ю з Леонідом Кравчуком

Останній обмін полонених на Донбасі відбувся 16 квітня 2020 року. Тоді Україна повернула з окупованих територій 20 громадян.

Також 7 вересня 2019 року між Україною та Росією відбувся обмін полонених. Тоді в Україну повернулися 11 політв’язнів Кремля, включно з Олегом Сенцовим, а також 22 українські моряки та 2 офіцери Служби безпеки.

 

Джерело: hromadske.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register