Тернополяни проводять челендж “Де граблі?”

Дев’ять кілометрів бігового маршруту в Кутківецькому лісі розчищають тернополяни. Це – челендж “Де граблі?”. Про це розповів ініціатор Олександр Гром’як.

За його словами, прибирають територію перед змаганнями з бігу “WinTrail Ternopil”.

Гром’як каже, він разом із Зоряною Бутрин розчищатимуть стежки біля Дальнього пляжу. Перед цим мають знайти граблі, які заховали попередні учасники челенджу:

“Назва пішла від самого процесу. Ми грабаємо певну дільницю, потім ховаємо граблі. І люди завжди дзвонять і питають: “Де граблі? Де вони заховані?”. І тому придумали таку назву, щоб воно було співзвучне з цими словами, які зазвичай говорять”.

Тернополяни проводять челендж "Де граблі?"

Тернополяни проводять челендж “Де граблі?”

За словами Гром’яка, цей маршрут розчищають другий рік поспіль:

“Коли ми тут зробили маршрут і почали бігати, то побачили, що зимою і осінню, коли нападає багато листя і гілок, це дуже небезпечно, бо під листям ховаються різні предмети. Можна незручно стати і підвернути собі ногу”.

Зоряна Бутрин каже, про цю подію дізналася у Facebook:

“Так як я часто бігаю цим лісом і приймала участь в змаганнях тут, на кутківецькій трасі, то вирішила приєднатися. І також допомогти розчистити стежки, щоб було зручніше бігати”.

Коли учасники завершують прибирання, то ховають граблі там, де зупинилися. Опісля фотографують це місце та публікують допис у Facebook, щоб наступні учасники челенджу могли їх знайти, розповів Гром’як.

Тернополяни проводять челендж "Де граблі?"

Тернополяни проводять челендж “Де граблі?”

Шукають граблі учасники акції тернополяни Марічка Лісецька та Роман Задорожний.

“Насправді, ми дуже дивно виглядаємо вже другий рік поспіль для місцевих жителів з Пронятина чи з Кутківець, які проходять тут інколи на роботу, дивляться і не розуміють, що за диваки в лісі грабають дороги і стежки. Тому більшість – це коло людей, яке бігає і знає, для чого вони це роблять. Звісно, по очищеному навіть з коляскою чи з дитиною буде гуляти набагато краще. Цей ґрунт підсохне, взимку вже не буде так намокати. І коли буде трішки сухіше – це дуже зручно для тренування, для велосипедистів, для сімей, будь-хто може використовувати цю трасу під час сезону”, – каже Задорожний.

Тернополяни проводять челендж "Де граблі?"

Тернополяни проводять челендж “Де граблі?”

Закінчити акцію “Де граблі?” планують до 6 грудня, розповів Гром’як. За його словами, наразі до прибирання Кутківецького лісу долучилися 15 людей.

 

Джерело: suspilne.media

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register