Стали відомі причини скасування заочного арешту Януковича 20.11.2020 | 13:49 | Вголос

Київський апеляційний суд вважає ухвалу про заочний арешт колишнього Президента України Віктора Януковича «незаконною», «необґрунтованою» та «невмотивованою».

Скасування ухвали пояснюють тим, що “прокурором не доведено факт оголошення підозрюваного Януковича В. Ф. у міжнародний розшук”. В суді зазначили, що слідчий лише посилався на наявність постанови старшого слідчого про оголошення Януковича у міжнародний розшук.

Проте Інтерпол не розміщував  щодо Януковича повідомлення з «червоним кутом» та  внутрішній запит з метою оголошення його міжнародного розшуку по лінії Інтерполу. Також у суді виявили порушення вимог кримінального процесуального закону з боку позивача.

Проте слід зауважити, що судді зробили висновки про обґрунтованість підозри у вчиненні екс-президентом кримінального правопорушення. Вони не виключають наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що президент-утікач може переховуватися від правосуддя, перешкоджати кримінальному провадженню та здійснювати інші кримінальні правопорушення.

 

Джерело: vgolos.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register