Україна може вступити в НАТО

Питання про надання Україні плану дій щодо членства в НАТО підносять до рангу культу. Насправді членом Альянсу можна стати і без цього документу.

Україні варто отримати план дій щодо членства лише тоді, коли стане відомо, що документ дійсно спростить шлях до НАТО. Про це сказав глава МЗС України в рамках онлайн-конференції The Road to Warsaw Security Forum, повідомляє 24 канал.

“Але якщо союзники вирішать, що ми можемо досягнути такого ж результату (вступу у НАТО – 24 канал) за визначений період часу без ПДЧ, то ми це можемо обговорити”, – заявив Кулеба.

За його словами, план не можна підносити до рангу культу. Насправді шлях України до членства потрібно визначити у напрямку, інструментах і дедлайні. Саме це є важливим моментом.

В іншому випадку ми блукатимемо у просторі, роблячи щось, що не наближуватиме нас до мети,
– підсумував міністр.

План дій щодо членства в НАТО: коротко

    • Володимир Зеленський відвідав Лондон у жовтні. Там він наголосив, що Україні необхідний план дій щодо членства у НАТО.
    • Водночас екскомандувач сухопутними військами США в Європ Бен Ходжес заявив, що Грузія вже готова приєднатись до НАТО. Однак Україна, за його словами, наразі ні.

Джерело: news.24tv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register