У Тернополі триває благодійна акція «Нагодуй голодного»

У Тернополі триває безстрокова благодійна акція «Нагодуй голодного».

Приурочено її до Дня бідного, що припадає на 15 листопада. Ініціатором акції є Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук.

Мета акції – допомогти людям, які перебувають у скруті, продуктами харчування, повідомляють на сторінці “Карітас Тернопіль”.

«Йдеться не про одноразову справу, а активізацію такого типу соціального служіння в наших парафіях загалом, – зазначив Блаженніший Святослав. –  Бо питання харчування, забезпечення базових потреб наших людей направду буде одним із великих соціальних викликів цієї зими і наступної весни».

У Тернополі акцію реалізовують представники Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ та БФ «Карітас-Тернопіль».

Нагадаємо, при фонді діє благодійна їдальня. Сьогодні окрім гарячого обіду кожен із понад сотні підопічних «Карітас Тернопіль» отримав продуктові набори: олію, крупи, макарони, овочі, консерви тощо. Вартість кожного – в межах 300 грн.

«Ми завжди повинні допомагати один одному, ділитись один з одним, підтримувати один одного, молитись один за одного, бо в такий спосіб впускаємо в своє серце Ісуса Христа, – зазначив владика Теодор, благословивши продукти. – Своїми добрими справами й помислами ми прославляємо Його, допомагаючи бідним і вбогим виявляємо свою найщирішу любов до Нього».

Директор «Карітас Тернопіль» о. Андрій Марчук закликав усіх небайдужих долучитись до акції «Нагодуй бідного» та від імені всіх підопічних «Карітасу» щиро подякував владиці Теодору за молитву, допомогу й присутність у домі Милосердя.

Благодійна акція «Нагодуй бідного» – безстрокова. Долучитись до неї може кожен охочий. Продукти харчування можна приносити у благодійну їдальню «Карітасу» (вул. Замонастириська,1) або ж на парафії.

Джерело: soroka.ternopil.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register