Покарання за корупцію має стати більш жорстким і невідворотним – Офіс президента

В Офісі президента України Володимира Зеленського очікують справедливих вироків для всіх хабарників, повідомила прес-служба Офісу президента в телеграм-каналі.

“Разом з усім суспільством чекаємо справедливі вироки для всіх, хто звик жити хабарями і паразитувати на бюджетних ресурсах. Покарання за корупцію має стати більш жорстким і невідворотним”, – зазначили в ОП.

Повідомляється, що на Закарпатті новообраного від партії “Слуга народу” главу Воловецької ОТГ затримала Служба безпеки України за підозрою у вимаганні хабара.

“Часи, коли приналежність до влади була індульгенцією від переслідувань за корупцію та інші злочини, точно залишилися в минулому. Звичку хабарників і авантюристів перефарбовуватися і підлаштовуватися під кожну нову владу треба жорстко викорінювати. Також залишилися позаду часи, коли влада давала вказівки правоохоронцям шукати будь-які зачіпки для переслідування виключно опозиції. Всі повинні бути рівними перед законом”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що такий принцип відстоює команда Зеленського. “У нас нульова толерантність до корупції. Хабарники і корупціонери повинні нести законне покарання, незалежно від політичної приналежності, віросповідання чи інших особливостей”, – наголосили в прес-службі.

Також в ОП зазначили, що результати роботи правоохоронної системи поки недостатні, незважаючи на зусилля зробити антикорупційні органи дійсно незалежними і ефективними.

У прес-службі додали, що команда Зеленського забезпечила запуск повноцінної роботи Антикорупційного суду і продовжує працювати над змінами в правоохоронній та судовій системах.

 

Джерело: ua.interfax.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register