В Одесі встановлять пам’ятник Жванецькому

Міський голова Одеси Геннадій Труханов запропонував встановити у місті пам’ятник письменнику-сатирику Михайлові Жванецькому.

Про це повідомила  Газета по-українськи.

Найближчим часом буде оголошено конкурс на створення монумента, повідомив мер Одеси Труханов.

Я впевнений, що ми поставимо пам’ятник Михайлу Жванецькому на однойменному бульварі Жванецького. І це буде абсолютно правильно. По-одеськи. Данина глибокої поваги самому великому одеситу. Ми оголосимо конкурс. Фактично я це вже зробив. Я попрошу нашого голову комісії з дизайну Михайла Реву оголосити це в творчих колективах і встановити певні рядки, а потім ми далі визначимо переможця”, – сказав він.

Нагадуємо!

Про смерть Жванецького повідомили 6 листопада. Йому було 86 років. За місяць до цього представник сатирика оголосив, що той завершує концертну діяльність, але буде продовжувати писати книги.

Жванецький народився 6 березня 1934 року в Одесі. Він – перший і беззмінний президент Всесвітнього клубу одеситів. Жванецький – автор книг “Зустрічі на вулицях”,”Рік за два”, “Моя Одеса”, “Жінки”, “Одеські дачі”, “Зібрання творів”. Останнім часом сатирик разом з дружиною Наталією Жванецькою і сином Дмитром жив у Москві.

У березні 2014-го Жванецький підписав звернення діячів мистецтва проти окупації Криму. У 2015 році Міністерство культури України внесло його до “білого списку” діячів мистецтва, які підтримали Україну.

 

Джерело: dilo.net.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register