Триває будівництво другої черги Гаївського шляхопроводу

На вул. Об’їзній в районі вул. Гайової тривають масштабні роботи з будівництва нового мосту та влаштовування сучасної дворівневої транспортої розв’язки.

«Для облаштування нової дворівневої дорожньої розв’язки та пониження існуючої дороги на 5 метрів зараз тут формується основа і встановлюються буронабивні палі, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Нижня дорога буде сполучати вул. Гайову та с. Великі Гаї, а на верхній дорозі буде рухатися транспорт із масиву «Східний» в напрямку об’їзної дороги і навпаки. Всі ці масштабні роботи проводяться на умовах співфінансування з місцевого та державного бюджетів».

Як пояснив керівник підрядної організації «Тернопіль Мостобуд» Юрій Левкович, наразі працівники проводить тут бурові роботи для влаштування фундаменту і підпірних стінок, щ служитимуть опорою дороги, що веде від вул. Гайової до с. Великі Гаї. Частина підпірної стінки і фундаменту уже забетоновані.

Нагадаємо, оновлений Гаївський міст відкрили для проїзду транспорту 27 серпня 2020 року. Його зведення проводилося виключно за рахунок коштів з місцевого бюджету, загалом на ці роботи було спрямовано близько 50 млн грн.

Джерело: lypa.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register