Кабмін погодив звільнення трьох губернаторів

Кабмін погодив відставку глав ОДА в Одеській, Івано-Франківській і Сумській областях.

Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 4 листопада, передає РБК-Україна. Уряд погодив звільнення голови Одеської ОДА Максима Куцого, Івано-Франківської ОДА Федорова Віталія, Сумської ОДА Грищенко Романа.

Раніше голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко після виборів заявляв, що Офіс президента планує кадрові зміни в керівництві облдержадміністраціями через незадовільні результати роботи.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшов перший тур місцевих виборів.

Раніше п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що його партія «Європейська солідарність» на місцевих виборах пройшла в усі облради та лідирує у 5 регіонах країни

За підрахунком Центрвиборчкому явка виборців на місцевих виборах склала майже 37%. Це найнижчий результат за всю історію українських місцевих виборів.

Серед головних причин, через які українці вирішили не йти на вибори, вони назвали побоювання за своє здоров’я, проблеми з реєстрацією і зайнятість.

День голосування на місцевих виборах загалом відповідав демократичним стандартам проведення чесних виборів, заявив голова Комітету виборців України. Проте держава не виконала антикоронавірусні заходи на виборах.

 

Джерело: ua.news

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register