В обласному літературно-меморіальному музеї Юліуша Словацького на Тернопільщині експонується нова вистав

Це уже друга персональна виставка художниці Олександри Панфілової у Кременецькому музеї. Вона не лише художниця, а й мистецтвознавиця, викладачка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, учасниця жіночого мистецького гурту «Палітра».

fc0ba38d744b3732c742534f609c8fb3Працює у техніці олійного живопису, акварелі та розпису на склі. Тільки групових виставок за участю її полотен можна налічити аж 19, а ще – участь у дев’яти міжнародних пленерах та персональна виставка наприкінці 2019 року в Тернопільському обласному художньому музеї, в експозиції якої були представлені 58 творів.

Олександра Панфілова – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри методики викладання мистецьких дисциплін. У 1996 – 2001 роках навчалася в інституті мистецтв Волинського державного педагогічного університету ім. Лесі Українки, одержала диплом з відзнакою за спеціальністю «образотворче мистецтво і креслення».
У спеціалізованій вченій раді Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Олександра у 2009 році захистила кандидатську дисертацію «Мистецьке життя Кременеччини 20-30-х років ХХ століття». У науковому доробку Олександри Панфілової  понад двадцять наукових праць, в тому числі монографія за темою кандидатської дисертації.

 

Джерело: ternopil.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register