Після антикорупційного мітингу Конституційний суд замовив грати на вікна і двері

Конституційний суд України 30 жовтня уклав угоду з ТОВ «Трейд тулс» на встановлення металевих грат на двері та вікна першого поверху вартістю 49 тисяч гривень, повідомляють «Наші гроші».

Вартість угоди була нижчою законного порогу в 50 тисяч гривень. Тому у системі «Прозорро» були оприлюднені лише дані про угоду, укладену без відкритих торгів. Які саме двері і вікна мають бути загратованими, в угоді не вказано.

Закупівля оприлюднена після 16:00, тобто після завершення акцій протесту, що відбулась біля Конституційного суду вранці 30 жовтня. У цей день почався мітинг проти рішення КСУ, яке скасовує кримінальну відповідальність за недостовірне декларування й обмежує функції Нацагентства з запобігання корупції. Учасники палили димові шашки та пропонували суддям «поїхати до Ростова».

Нагадаємо, що 27 жовтня Конституційний суд визнав на закритому засіданні неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність для чиновників та суддів за подання свідомо неправдивих відомостей у декларації (штраф чи позбавлення волі). Таке рішення ухвалили за поданням депутатів з «Опозиційної платформи – За життя» та «За майбутнє».

Зокрема, через цю ухвалу правоохоронці повинні закрити всі справи щодо неправдивого декларування майна чиновниками. Наразі таких справ понад 100, приблизно 20 з них вже розглядаються у судах.

 

Джерело: hmarochos.kiev.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register