Скільки Тернопільщина витратила коштів на боротьбу із коронавірусом?

Від початку пандемії коронавірусу лікарі Тернопільщини витратили понад 80 мільйонів гривень на боротьбу із недугою.

Під час карантину закупівлі відбувалися без тендерів. Відтак керівники деяких медустанов не дотримувалися принципу економії коштів, – каже Ольга Мазаєва, експертка проєкту «РозCORONOвані: закупівлі: Вінниця, Тернопіль, Хмельницький».

«З початку карантину виникла проблема щодо забезпечення лікарень необхідними засобами для лікування хворих на коронавірус. Щоб позбутися цих проблем була прийнята постанова, яка дозволяла проводити закупівлі необхідних товарів за спрощеною процедурою. Всі лікарні Тернопільщини і України скористалися цими можливостями і проводили закупівлі згідно переліку. Саме ці закупівлі ми аналізували. Це процедура спрощена, яка дозволяла закупівлі без тендерів. Це дало можливість робити закупки швидко. Але, на жаль, ціни не контролювалися. Не було дотримано принципу економії коштів. Закупки відбувалися за цінами, які в рази вищі, ніж інші замовники купували».

Додамо, що в Тернопільській області були зафіксовані закупівлі однакових засобів за різними цінами. Відтак гготується звернення до поліції.

Джерело: biznesoblast.com

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register