Вибори у деяких громадах Донбасу ще можуть провести, – Гайдай

В Україні 25 жовтня відбулися місцеві вибори, проте в Луганській і Донецькій областях у 18 територіальних громадах голосування не проводилося. Центральна виборча комісія заборонила проводити там вибори через близькість цих громад до лінії зіткнення і небезпечну ситуацію на зазначеній території.

Водночас це не означає, що місцеві вибори там не відбудуться зовсім. Глава Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай зазначив, що їх можна буде провести, коли командування ООС і СБУ нададуть дозвіл. Про це він розповів в ефірі програми “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом“.

Але наразі ситуація у цих громадах залишається небезпечною. Зокрема, Гайдай зазначив, що до масштабних пожеж у Луганській області були причетні диверсанти, яких незабаром нейтралізувала СБУ.

“Щодо проведення виборів у недалекому майбутньому – я тільки за, як тільки прийдуть документи від командування ООС і від СБУ – проведемо їх. І людям буде спокійніше. Але наразі безпека людей для нас на першому місці, і жодна політика не може стати на чолі цього”, – зазначив голова Луганської ОДА.

 

Джерело: uatv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register