У Зарваниці відбулася остання цьогорічна професійна проща

У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося VIIІ професійне паломництво працівників соціальної сфери та Пенсійного фонду Тернопільської області.

Через карантинні обмеження цього року участь в прощі взяли невелика кількість паломників, але відсутні єднались у спільній молитві.

Головною подією паломництва стала участь у Архиєрейській Святій Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у малій базиліці Зарваницької Богородиці.

В часі проповіді до присутніх звернувся адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич. Він наголосив, на особливості професії, яку обрали працівники соціальної сфери. Адже щоденно вони мають нагоду стати прикладом великого милосердя й турботи про ближніх.

Після богослужіння митрополит Василій теплими словами привітав усіх учасників паломництва та  висловив щиру подяку, за їх щоденну працю. На завершення прочани відвідали святині Марійського духовного центру.

До слова, паломництво працівники соціальної сфери та Пенсійного фонду завершує професійні прощі до Зарваниці, які цього року проходили в особливий спосіб.

 

Джерело: oblast-te.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register