Тернопіль визнали одним з найкращих міст світу з відкритого самоврядування

До Міжнародного проєкту «Партнерство «Відкритий Уряд» – місцевий рівень» (OGP Local)  включено всього 135 міст з усього світу.

Днями організацією було повідомлено, що наше місто увійшло в число нових розширених партнерів. Членство в ініціативі підкреслює високий рівень відкритості Тернопільської влади і показує її готовність співпрацювати та розвивати громадський сектор. Основними принципами ініціативи є прозорість та підзвітність діяльності інститутів влади, включаючи обов’язкове залучення громадян до процесу прийняття рішень.

Співпраця з організацією має на меті забезпечити конкретні зобов’язання національних та субнаціональних урядів, сприяти відкритому уряду, розширенню можливостей громадян, боротьбі з корупцією та використанню нових технологій для зміцнення управління

Довідково: переможців визначали на основі оцінки низки критеріїв, серед яких: досвід міста у впровадженні інструментів відкритого врядування, залучення громадськості до прийняття рішень, політичні зобов’язання керівництва та інші.

 

Джерело: ternopillive.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register