В Україну везуть ліки, які ВООЗ визнала неефективними для лікуванні коронавірусу

Кабмін виділив на закупівлю цього препарату понад 46 мільйонів гривень.

Україна закупила препарат “Ремдесивір”, яким лікуватимуть хворих на COVID-19. Найближчим часом медикамент з’явиться на території країни.

Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів в інтерв’ю для “Радіо Свобода”.
Читайте також:

Аналіз показав ще один позитивний ефект ремдесивіру для пацієнтів з коронавірусом

“Він закуплений державним підприємством “Медичні закупівлі України”. Зараз він транспортується на територію України, тому найближчим часом з’явиться”, – сказав він.

За словами Ляшка, “Ремдесивір” першим показав зменшення тривалості перебування хворих на COVID-19 пацієнтів на стаціонарному лікуванні. Також він зазначив, що цей препарат зменшує кількість летальних випадків.

Зазначимо, що раніше цей медикамент застосовували для лікування вірусу Ебола. На його закупівлю український Кабмін виділив 46,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, що минулого тижня Всесвітня організація охорони здоров’я визнала “Ремдесивір” неефективними в лікуванні коронавірусу.
Читайте також:

У США згорнули успішне тестування ремдесивіру, який вважали потенційними ліками від Covid-19

Водночас у липні після схвалення Європейською комісією “Ремдесивір” став першим дозволеним у ЄС препаратом від COVID-19.

Тоді компанія Gilead Sciences заявила, що її експериментальний препарат, схоже, зменшує ризик смерті у пацієнтів з важким перебігом коронавірусної інфекції.

Раніше США придбали понад 90% світового запасу “Ремдесивіру”, оскільки під час досліджень він допоміг некритичним пацієнтам швидше одужати від коронавірусу.

Тим часом випробування “Ремдесивіру” у США, який вважали потенційними ліками від COVID-19, згорнули. Дослідники пояснили це тим, що такі тести загрожують здоров’ю частини заражених пацієнтів, які у дослідженні для порівняння приймали плацебо.

 

Джерело: tsn.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register