Жителі Тернопільщини стали менше пити

У Держстаті порахували, скільки спиртного випили українці в період з першого півріччя 2019 року по перше півріччя 2020 року. Як виявилося, найбільш питущими стали жителі Дніпропетровської області, а найбільш тверезими – жителі Франківщини.

В цілому українці витратили на спиртне протягом зазначеного періоду 8 мільярдів гривень. Також стало відомо, що за вказаний період українці наростили вживання алкоголю на 4,7%.

Найбільший приріст вживання алкогольних напоїв був зафіксований у Дніпропетровській області-на 24,1%. На другому місці Полтавська область з приростом споживання міцних напоїв на 20%. На третьому місці Запорізька область-13,9%. Далі йде Донецька область і 13,4%, Харківська область – 11,9%.

Обсяг споживання алкоголю знизився в таких регіонах, як Чернівецька область – -24,2%, Хмельницька (-16,7%), Тернопільська (-5,7%), Одеська (-3,1%), Львівська (-8,7%), Івано-Франківська (-24,7%).

У І кварталі 2020 року українці спожили горілки та лікеро-горілчаних виробів на 3,9 млрд грн. На Львівщині міцних напоїв спожили на 326 млн грн.

Джерело: ternopol.znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register