Суд розглядатиме справу про законність виділення земельної ділянки у прибережній частині Тернополя

Суд погодився із позицією прокуратури та призначив до розгляду справу щодо земельної ділянки у прибережній смузі Тернопільського ставу.

Постановою Західного апеляційного господарського суду скасовано ухвалусуду першої інстанції про повернення позову прокуратури, пред’явленого до Тернопільської міської ради та одного з приватних підприємствщодо земельної ділянки у прибережній смузі Тернопільського ставу.

Нагадаємо, прокуратура подала до суду відповідний позов ще у липні 2020 року. Проте, ухвалою господарського суду Тернопільської області від 03.08.2020 повернуто позовну заяву заступника прокурора Тернопільської області в інтересах держави до Тернопільської міської ради та Обслуговуючого кооперативу «Вінд» про визнання незаконним рішення сесії Тернопільської міської ради від 02.02.2018 № 7/22/99 «Про надання земельної ділянки площею 0,406 га за адресоювул. Урожайна, 15 ОК «Вінд» (із змінами, внесеними рішенням сесії від 16.03.2018 № 7/23/162), визнання недійсним договору оренди землі від 30.05.2018, повернення земельної ділянки, скасування запису про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

Тернопільська обласна прокуратура все ж таки домоглась слухання справи через апеляцію.

Після виготовлення апеляційною інстанцією повного тексту судового рішення справубуде направленодля продовження розгляду у господарському суді Тернопільської області.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register