В деяких лікарнях майже 100% заповнюваність COVID-ліжкок, кількість госпіталізацій збільшується – МОЗ

В Україні станом на ранок 15 жовтня в лікарнях з COVID-19 та підозрою на нього перебуває понад 20 тисяч пацієнтів, в деяких лікарнях майже 100% заповнюваність – в Олександрівській лікарні Києва з 430 ліжок заповнені 423.

 

Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами Степанова, Олександрівська клінічна лікарня у столиці, яка є однією з основних для лікування хворих на коронавірус, майже повністю заповнена.

“Я сьогодні знаходжуся в Олександрівській лікарні Києва, це одна з основних лікарень, яка визначена для лікування COVID-19 в Києві. Всього в лікарні відведено 430 ліжок для лікування хворих на COVID-19. На сьогоднішній ранок тут перебуває 423 людини, які лікуються від цієї хвороби. В тому числі, в реанімаційному відділенні з 55 ліжок 54 зайняті. Майже 100-відсоткова заповненість на сьогоднішній ранок…. На сьогодні в лікарнях на ранок перебуває 20 475 людей, ця кількість збільшується і буде збільшуватися, якщо не будемо дотримуватися встановлених правил і рекомендацій МОЗ, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби”, – наголосив Степанов.

За його словами, протягом доби до медзакладів було госпіталізовано 679 людей, зафіксовано 73 летальних випадки, одужав 951 пацієнт.

Степанов зазначив, що по країні для лікування хворих на COVID-19 загалом можна виділити до 52 тисяч ліжок.

Джерело: intvua.com

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register