У “Слузі народу” не вбачають серйозних підстав для перенесення місцевих виборів

Наразі немає серйозних підстав для перенесення місцевих виборів, проте, якщо кількість хворих на коронавірусну хворобу почне стрімко зростати, то невідомо, які заходи будуть запропоновані для стримування ситуації. Про це повідомив народний депутат від “Слуги народу”, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі телеканалу ZIK, передає кореспондент УНН.

“Ми робимо все можливе, аби не було перенесення виборів, і вони були своєчасно. Ми більше, ніж хто інший зацікавлені у тому, щоб вони пройшли у ті строки, які визначені Конституцією, визначені законодавством. Я не бачу зараз будь-яких серйозних підстав для того, аби вводити надзвичайний стан (а мова йде про надзвичайний стан), бо тільки він може відстрочити проведення виборів, тому будемо мати надію, що вони відбудуться своєчасно. Але, якщо мова буде йти про стрімке збільшення рівня захворювання – я не знаю, які будуть запропоновані заходи Міністерством охорони здоров’я”, – зазначив він.

Нагадаємо, з початку пандемії в Україні виявлено 265 454 хворих на COVID-19, за останню добу виявили 4 420 інфікованих. Внаслідок хвороби загалом в країні на сьогодні померли 5 015 людей, з них за добу – 43. Одужали від хвороби вже 114 410 людей, за добу – 903. Активних хворих на сьогодні – 146 029, приріст за добу – 3 474.

Додамо, антирекорд щодо приросту випадків за добу Україна “встановила” минулого тижня – 5,8 тисяч.

Як раніше повідомлялося в УНН, вибори заплановані на 25 жовтня 2020 року, на яких будуть обирати депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад, відповідних сільських, селищних, міських голів.

У цьому році вибори будуть проходити за новим Виборчим кодексом, що враховує нову територіальну основу України. У бюлетенях будуть вказані не тільки партії, а й список кандидатів від кожної політсили, за яких можна віддати голос.

Джерело: УНН

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register