На посаду мера Тернополя “Слуга народу” висуне гумориста і актора Гевко

Партія «Слуга народу» висунула свого кандидата на посаду мера Тернополя, а також Черкас та Сум. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела.

У мери Тернополя буде балотуватися колега Зеленського по сцені і гумористичних програм на телебаченні Віктор Гевко. На даний момент йому 35 років і він відзначився в більшості проектів, які були зняті студією «Квартал 95». Так Гевко став учасником «Бійцівського клубу», зіграв роль у проекті «Країна У» і «Один раз під Полтавою». Він також кілька разів вигравав у шоу «Розсміши коміка». Гевко є учасником команди «VIP-Тернопіль», яка брала участь в «Лізі сміху». Сам майбутній кандидат в мери Тернополя позиціонує себе, як провідного весіль та корпоративів та пропонує такі послуги на своїй сторінці в Instagram.

До політики Віктор Гевко має опосередковане відношення. У 2019 році він був керівником виборчого штабу Володимира Зеленського в Тернопільській області. Лише місяць тому він став членом тернопільської обласної організації партії «Слуга народу». Цією організацією керує його старший шлюб Володимир Гевко.

Перед тим, як стати кандидатом у мери Тернополя Віктор Гевко доведеться пройти затвердження партією. Якщо це станеться, то за крісло мера він буде боротися з чинним міським головою Тернополя Сергієм Надалом.

Варто зазначити, нещодавно Знай повідомляв, що на посаду мера Києва буде претендувати представниця “Слуги народу” Ірина Верещук, яка тривалий час відстоювала інтереси своєї партії в ЗМІ України. Днями вона виграла так звані “праймеріз”, які влаштувала її рідна партія. після перемоги Верещук викликала на словестно дуель Віталія Кличка.

Джерело: ternopol.znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register