Юні винахідники та конструктори представили на конкурс свої роботи

У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласного онлайн конкурсу-звіту (виставки) конструкторських гуртків “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”. Основним із завдань виставки-конкурсу є залучення, стимулювання учнів до занять у різноманітних гуртках науково-технічної творчості та підбиття підсумків їх роботи.

На виставку-конкурс було представлено 99 експонатів з 17 районних закладів позашкільної освіти, ОТГ, м. Тернополя та обласного центру науково-технічної творчості школярів.

Виставка-конкурс проводилася серед творчих робіт учнівської молоді, пов’язаних із вирішенням конкретних проблем в галузі науки, техніки та виробництва, а також представлені експонати і на вільну тему.

Результати он-лайн конкурсу-виставки показали творчий підхід вихованців позашкільних навчальних закладів, здивували журі своєю креативністю, потішили неординарними, різноманітними виробами та ідеями.

Найкращі колективи закладів позашкільної освіти нагороджені грамотами ТОКЦНТТШУМ за активну участь обласному конкурсі-звіті (виставці) конструкторських гуртків “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”:

– колектив Гримайлівської станції юних техніків Гримайлівскої ОТГ;

– колектив Збаразької станції юних техніків;

– колектив Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра Білецької ОТГ;

– колектив Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

– колектив Центру дитячої та юнацької творчості Бережанської міської ради.

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Найкращі роботи будуть представлені   у м. Києві на Всеукраїнській виставці-конкурсі.

 

Джерело: te-rada.org

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register