На Тернопільщині минулого місяця виявили кілька десятків випадків браконьєрства

У червні цього року державними інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля  проведено 44 рибоохоронних рейдів та викрито 71  порушення природоохоронного законодавства, з яких 11 – грубих. Також складено 45 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один за ч.1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено 14  актів виявлення та вилучення безхазяйного майна. Про це йдеться на сайті відомства.

«На порушників накладено 6 831 гривень штрафів. Під час проведених заходів державні інспектори вилучили 300 кг водних біоресурсів, 16 заборонених знарядь лову та ще 27 одиниць – за актами безхазяйного майна», – повідомив Володимир Максимів.

12 адміністративних справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Для прикладу, 19 червня під час проведення спільного рейду Тернопільського рибоохоронного патруля з Державною екологічною інспекцією в області викрито два грубі порушення правил рибальства біля села Красна Зборівського району. Громадяни ловили рибу трьома ставними сітками. Порушники виловили 48 карасів сріблястих. Збитки, завдані рибним запасам України, становлять 816 грн.
Складено адмінпротоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та плавзасіб вилучено. Матеріали справи готуються до передачі в суд.

 

Джерело: nday.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register