Українцям перерахували пенсії через збільшення прожиткового мінімуму

У зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму з 1 липня 2020 року Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсійних виплат.

Про це повідомляє пресслужба фонду.

«Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсійних виплат з 1 липня 2020 року у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 638 грн до 1 712 грн», — йдеться в повідомленні.

Так, для пенсіонерів, які не працюють, зросте розмір мінімальної пенсії за віком та доплати за понаднормовий стаж. Зокрема, мінімальний розмір пенсії за віком з 1 липня складе 1 712 грн, а максимальний розмір виплати — 17 120 грн.

Також незалежно від того, працює людина чи ні, зростуть розміри встановлених до пенсій надбавок, підвищень, пенсій за особливі заслуги перед Україною, інших доплат, які базуються на величині прожиткового мінімуму.

Водночас у Пенсійному фонді наголошують, що розмір підвищення пенсії внаслідок перерахунку залежить від того, які складові входять до пенсійної виплати, що обчислюється від прожиткового мінімуму.

Також у відомстві зауважують, що перерахунок проведено в автоматичному режимі, а виплата перерахованих пенсій буде проводитись з 4 липня.

 

Джерело: hromadske.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register