Село Більче-Золоте Борщівського району потрапило у список 20-ти кращих сіл України


17 червня стартувало онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019». Одне із 20-ти кращих сіл – на Тернопільщині.

Більче-Золоте – одне з найстаріших та найбільших сіл Борщівського району, історія якого починається з далекого 1482 року. На території села розташована найбільша печера Європи, а також археологічні пам’ятки середнього та пізнього палеоліту.

Всього на конкурс свої бізнес-плани подало 115 сіл України з усіх її областей. Найбільш активними при подачі заявок були жителі Черкаської, Тернопільської та Запорізької областей.

Село Більче-Золоте подалося на конкурс, щоб зробити капітальний ремонт приміщення готелю. Переможець отримає 100 тисяч гривень на реалізацію свого бізнес-плану. Проголосувати за бізнес-план села можна тут.

Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл (опис дивіться у профайлі села в окремій публікації) триватиме на сайті AgroPortal.ua до 17 липня (включно). Таким чином визначиться 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени Експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу – фінал.

Редакція AgroPortal.ua вибрала 20-ку кращих заявок за допомогою оціночної шкали. Ось їхній рейтинг:

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register