Відомий політик з Тернопільщини став доктором історичних наук


Докторську дисертацію захистив колишній народний депутат від Тернопільщини, а нині – радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол.

Тема наукової роботи: «Теоретико-методологічні та інституціональні основи розведення сільськогосподарських тварин в Україні другої половини 6о-х років ХХ – початку ХХІ ст.: Наукове середовище академіка М.В.Зубця».

Роботу виконано в Інституті історії аграрної науки, освіти і техніки Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України.

«Я сьогодні захистив докторську дисертацію, – написав 27 червня на своїй сторінці у мережі Фейсбук Михайло Апостол. – Враховуючи постійну зайнятість по основній роботі, чомусь вважав, що це ніколи не вдасться здійснити. Десятки разів «відкладав на колись»… і знову повертався. А причиною було дане мною слово батьку, сьогодні покійному. Він все життя чорно працював в колгоспі, на фермі і хотів щоб хтось із його дітей був, як він говорив, вченим ,писав книги, говорив з екранів телебачення…. Сьогодні я виконав його бажання.»

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register